Nowe Samochody

Jeśli szukasz samochodu w okolicach Chicago, możesz liczyć na to że Arlington Heights Ford zaspokoi twoje potrzeby związane z kupnem, finansowaniem, i serwisowaniem nowego samochodu. W Arlington Heights Ford mamy do wyboru wszystkie rodzaje nowych Fordów, sedany, hatchbacki, hybrydy, SUV, i vany robocze. Ogromny wybór modeli z rozmaitym wyposażeniem, opcjami od standardowych do ekskluzywnych, gwarantuje że mamy samochód dla każdego klienta. Od najlepiej sprzedającego się pickupa Ford F-150, po ekonomiczny nowy sedan Ford Fusion Hybrid, w naszym salonie znajdziesz Forda który zaspokoi twoje potrzeby.

Trwają specjalne promocje które można znaleźć na naszej stronie internetowej. Chcemy jak najbardziej ułatwić naszym klientom poszukiwanie samochodu, dlatego naszą stronę internetową można przeglądać w językach angielskim i polskim.

Dlaczego warto kupić nowy samochód?

Wszystkie nowe samochody mają pełną gwarancję. Kupując nowy samochód, dostajesz auto prosto z fabryki, dlatego naprawy przy nowych samochodach w pierwszych kilku latach zdarzają się bardzo rzadko. W przypadku potrzeby naprawy, w okresie gwarancyjnym wszystkie naprawy są wykonywane na koszt producenta. Nowe samochody wyposażone są w najnowszą technologię, co znaczy że są wygodniejsze i bezpieczniejsze. Silniki w najnowszych modelach są coraz to bardziej ekonomiczne, dlatego kupno nowego samochodu jest bardziej oszczędne przy tankowaniu. 

Różnice pomiędzy samochodami nowymi i używanymi

Nowe samochody są niezawodne. Kiedy kupujesz nowy samochód masz pewność że jesteś pierwszym kierowcą który nim jeździ. Duży wybór nowych samochodów w Arlington Heights Ford zapewni, że możesz dokładnie dostosować model, kolor, i wyposażenie do swoich wymagań i potrzeb. Decydując się na nowy samochód nie musisz martwić się o wysoki przebieg, poprzednich właścicieli, historie i zadbanie pojazdu, czy o brak wyboru. Odwiedź naszą stronę internetową i wybierz samochód z opcjami które idealnie pasują do ciebie.

Finansowanie

Kupno samochodu jest dużą decyzją finansową. Oferujemy finansowanie dla kwalifikujących się klientów, pomagając im znaleźć plan spłat ratalnych według ich potrzeb. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby zaoferować finansowanie niezależnie od zdolności kredytowej. Nasz zespół analityków finansowych będzie niestrudzenie pracował aby jak najszybciej zrealizować kupno nowego samochodu. Aplikację kredytową można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Odwiedź Arlington Heights Ford już dziś!

Ogromny wybór nowych Fordów w Arlington Heights Ford zapewnia że mamy samochód dla każdego. Zespół profesjonalnych sprzedawców zadba o was przez cały proces kupna samochodu. Proszę dzwonić pod numer +18474810533 i prosić o sprzedawców mówiących po polsku. Zapraszamy do naszego salonu przy 801 W Dundee Road, pomiędzy ulicami Arlington Heights Road i Highway 53. Nowy Ford czeka na ciebie!