Arlington Heights Ford autoryzowany dealer Forda mówiący po polsku

Arlington Heights Ford autoryzowany dealer Forda mówiący po polsku

Jeśli szukasz samochodu w okolicach Arlington Heights lub Schaumburg, możesz liczyć na to że Arlington Heights Ford zaspokoi twoje potrzeby związane z kupnem, finansowaniem, i serwisowaniem samochodu, zarówno nowego, jak i używanego. Oferujemy najnowsze modele marki Ford z rozmaitym wyposażeniem po atrakcyjnych cenach. Szczycimy się również uzyskiwaniem pożyczek z niskim oprocentowaniem niezależnie od zdolności kredytowej. Znajdujemy się pod adresem 801 W Dundee Road w Arlington Heights, pomiędzy Highway 53 i Arlington Heights Road.

Chcemy jak najbardziej ułatwić naszym klientom poszukiwanie samochodu, dlatego mamy w zespole sprzedawców mówiących po polsku, a naszą stronę internetową można przeglądać w językach angielskim i polskim.

Twój nowy samochód

W Arlington Heights Ford mamy do wyboru wszystkie rodzaje nowych Fordów, sedany, hybrydy, SUV, i vany robocze. Ogromny wybór modeli z rozmaitym wyposażeniem, opcjami od standardowych do ekskluzywnych, gwarantuje że mamy samochód dla każdego klienta. Od najlepiej sprzedającego się pickupa Ford F-150, po ekonomiczny nowy hatchback C-Max Hybrid, w naszym salonie znajdziesz Forda który zaspokoi twoje potrzeby. Trwają specjalne promocje które można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Finansowanie

Kupno samochodu jest dużą decyzją finansową. Oferujemy finansowanie dla kwalifikujących się klientów, pomagając im znaleźć plan spłat ratalnych według ich potrzeb. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby zaoferować finansowanie niezależnie od zdolności kredytowej. Nasz zespół analityków finansowych będzie niestrudzenie pracował aby jak najszybciej zrealizować kupno nowego samochodu. Aplikację kredytową można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Centrum serwisowe

Aby uzyskać certyfikację do pracy w centrum serwisowym Arlington Heights Ford, wszyscy nasi mechanicy przeszli szkolenie techniczne w fabryce Forda, co zapewnia że każdy serwis po kupnie samochodu z naszego salonu wykonany będzie fachowo. Części zamienne można zamawiać na naszej stronie internetowej.

Odwiedź Arlington Heights Ford już dziś!

Ogromny wybór nowych Fordów w Arlington Heights Ford zapewnia że mamy samochód dla każdego. Zespół profesjonalnych sprzedawców zadba o was przez cały proces kupna samochodu. Proszę dzwonić pod numer +18474810533 i prosić o sprzedawców mówiących po polsku. Zapraszamy do naszego salonu przy 801 W Dundee Road, pomiędzy ulicami Arlington Heights Road i Highway 53. Nowy Ford czeka na ciebie!

Make an Inquiry

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.